Szkolenie stacjonarne z testów automatycznych

Naucz się automatyzować testy przy użyciu Selenium, RestAssured i innych narzędzi.
 

Szkolenie stacjonarne z testów automatycznych

Naucz się automatyzować testy przy użyciu Selenium, RestAssured i innych narzędzi.
 

Oferta szkoleń

Szkolenia, które znajdziesz u nas:

Szukasz czegoś innego? Napisz do nas bootcamp@javastart.pl

Dlaczego wybrać nasze szkolenie Selenium?

  • Doświadczeni trenerzy, praktycy – Nasi trenerzy to nie tylko teoretycy, od wielu lat w codziennej pracy wykorzystują Selenium oraz inne narzędzia omawiane w trakcie szkoleń
  • Szkolenia z duża ilością praktyki - szkolenia są prowadzone w charakterze warsztatowym, praktycznie wszystkie poruszony elementy są powtórzone przez uczestników,
  • Budowanie frameworku testowego – Szkolenia mają na celu przejście przez zagadnienia automatyzacji od podstaw, co wiąże się bezpośrednio z tym, że uczestnicy na nich nauczą się tworzyć projekty testowe od zera. Po odbytym szkoleniu stworzone projekty bez większych zmian będą mogły być wykorzystywane do dalszej nauki lub do zastosowania w pracy.
  • Dobre praktyki – Trenerzy na podstawie swojego doświadczenia przekażą Ci jakich praktyk warto używać programując testy automatyczne oraz których warto się wyzbyć, w celu tworzenia optymalnych testów.

Dodatkowo dla kursu Selenium:

  • W ramach szkolenia wszyscy uczestnicy, którzy je ukończą otrzymają dostęp do naszego kursu internetowego Selenium na 1 rok w prezencie! Uczestnicy będą mogli utrwalić wiedzę zdobytą w trakcie szkolenia stacjonarnego oraz dowiedzieć się nowych rzeczy, nieporuszanych na szkoleniu.
  • Wsparcie mentorów po kursie – W ramach kursu internetowego Selenium będziesz miał dostęp do forum, na którym trenerzy w ramach możliwości będą odpowiadać na Twoje pytania.

Planowane terminy

Aktualnie nie ma zaplanowanych terminów dla tego typu szkoleń. Jeśli jesteś nim zainteresowany/a to daj nam o tym znać.

Możliwości finansowania

Istnieją różne możliwości wsparcia w finansowaniu szkolenia. Chętnie pomożemy w załatwieniu formalności

Według nas najlepsza dostępna aktualnie opcja finansowania w której nie trzeba spełniać wyjątkowych warunków.

Warto skorzystać z tego rozwiązania nawet jeśli posiadasz wystarczająco środków i nie potrzebujesz pożyczki na szkolenie. Pożyczka nie jest oprocentowana, nie posiada żadnych dodatkowych kosztów.

Oprocentowanie 0%, bez ukrytych opłat
Minimalna liczba rat/długość spłaty to 12 miesięcy, maksymalna to 36 miesięcy
Możliwość umorzenia od 20% do 25% pożyczki
Finansowanie

Pozostałe możliwości finansowania

  • Dofinansowanie z Urzędu Pracy - Powiatowe Urzędy Pracy oferują często dofinansowania lub pełne finansowania szkoleń zawodowych dla osób bezrobotnych. Warto zapytać w swoim Urzędzie Pracy czy taka możliwość istnieje.
  • Fundacja IMAGO prowadzi projekty z finansowaniem szkolen dla osób w tudnej sytuacji. Więcej informacji można znaleźć w tym artykule.

Aktualnie niedostępne formy finansowania (neiwykluczone, że wrócą w przyszłości)

  • Projekt OPEN - Program który umożliwia uzyskanie dofinansowania na cele rozwojowe. Dodatkowo można uzyskać nawet do 25% umorzenia pożyczki.

Jeśli znajdziesz inny sposób finansowania to koniecznie daj nam o tym znać! Pomożemy w załatwieniu formalności oraz umieścimy informację dla innych kursantów.

Poznaj naszych trenerów

Za szkolenia z testowania odpowiedziany jest Mateusz Ciołek oraz Mateusz Podolak. Testerzy i trzenerzy z wieloletnim doświadczeniem. Przeprowadzili już sporo szkoleń w tematyce automatyzacji testów. Zebrane doświadczenie z innych firm przekuli na własny program szkoleń.

Mateusz Ciołek

Mateusz Ciołek - Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Inżynier testów z ponad 8 letnim doświadczeniem w branży. Na co dzień pracuje jako lider zespołu testerów automatycznych w jednej z wrocławskich firm. W wolnym czasie trener automatyzacji i twórca kursu Selenium. Pasjonat automatyzacji testów i dobrych praktyk w automatyzacji, który stara opierać się o wzorce programowania i Clean Code.

Mateusz Podolak

Mateusz Podolak - Java Developer odpowiadający za część backendową serwisów webowych. Absolwent informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej stawiał jako tester automatyczny. Zajmował się automatyzacją testów portali webowych oraz aplikacji mobilnych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Email: bootcamp@javastart.pl

Telefon: 788 023 248 (pon-pt 8:00-16:00)